На засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування обговорено питання щодо організації дитячого харчування у навчальних закладах району у 2020 році

17 грудня 2019 року відбулось засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Голованівської районної ради на якому обговорювали питання щодо організації дитячого харчування у навчальних закладах району у 2020 році.

Окрім сільських та селищних голів участь у   засіданні ради взяли:  голова Голованівської районної державної адміністрації  О. Голімбієвський,  начальник відділу освіти, молоді та спорту С.Туз та  директори опорних шкіл  смт Голованівськ та с. Перегонівка  О.Томашевська і К.Баранова.

Зокрема голова районної ради Богдан Кучмій повідомив, що  приватні підприємці, які надають послуги з організації харчування учнів у  навчальних закладах, відмовляються  від подальшої роботи в зв’язку з не привабливою ціновою політикою на гарячі обіди, тобто  вартість харчування  низька в порівняні з цінами на продукти і продовжувати  надавати послуги з організації харчування не є   рентабельним для підприємців.

«Ми, єдиний район в обласному центрі, який  забезпечує безкоштовним трьох- разовим гарячим харчування дітей, які підвозяться до навчальних закладів та учнів І-ІV класів», зауважив голова райдержадміністрації Олег Голімбієвський.

В ході дискусії, звучали різні думки щодо організації цього процесу. Одностайно було підтримано рішення про  забезпечення безкоштовним одноразовим харчуванням учнів І-ІV класів та дітей, що підвозяться, у спів фінансуванні сільськими та селищними радами у співвідношенні 50%/50%  місцевих та районного бюджетів відповідно.

В ході засідання, керівниками територіальних громад вкотре було підняте питання щодо аварійного стану  автомобільних доріг обласного значення.