На засіданні постійної комісії районної ради з питань бюджету розглянули питання щодо керівників комунальних некомерційних підприємств закладів охорони здоров’я району

У п’ятницю 17 липня 2020 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань  бюджету, фінансів, управління комунальною власністю та соціально-економічного розвитку.

На порядок денний засідання виносилися питання щодо керівників  комунальних некомерційних підприємств закладів охорони здоров’я району.

За результатами розгляду питань порядку денного прийняті наступні рішення:

Рекомендувати голові Голованівської районної ради Богдану Кучмію:

1. Звільнити Брижатюк Олену Василівну із займаної посади  виконуючого обов’язки директора Комунального некомерційного підприємства «Голованівська центральна районна лікарня» Голованівської районної ради  з 17 липня 2020 року, за власним бажанням.

2. Призначити Бугаєнко Ольгу Петрівну виконувачем обов’язків директора Комунального некомерційного підприємства «Голованівська центральна районна лікарня» Голованівської районної ради з 18 липня 2020 року до вирішення питання щодо призначення керівника даного закладу в установленому порядку.

3. Звільнити Фоменко Марину Петрівну із займаної посади  головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги»    з 23 липня  2020 року

4. Призначити Фоменко Марину Петрівну  виконувачем обов’язків головного лікаря  Комунального некомерційного підприємства «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги»   Голованівської районної ради з   24 липня    2020 року до вирішення питання щодо призначення керівника даного закладу в установленому порядку.