На засіданні постійної комісії з соціальних питань

12 липня 2017року на засіданні постійної комісії районної ради з соціальних питань депутати районної ради – члени  комісії розглянули  низку питань та погодили проекти рішень:

-         про затвердження  районної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді

-         про  затвердження районної програми соціального захисту медичних працівників

-         про становлення щомісячного розміру батьківської плати за навчання у комунальних закладах району на 2017-2018навчальні роки.

До деяких проектів комісією внесені зміни та доповнення.

На засіданні комісії було також заслухано інформацію  про стан виконання районних програм -  «Дитяче харчування» та  «Соціального захисту малозабезпечених верств населення, громадян, які опинились в складних життєвих обставинах, інвалідів, ветеранів війни, праці та громадян, які постраждали в наслідок Чорнобильської катастрофи».