Нарада з керівниками установ, організацій та закладів, що фінансуються з районного бюджету

4 квітня 2017 року під головуванням голови районної ради Богдана Кучмія відбулась нарада з представниками установ, організацій та закладів, які фінансуються з районного бюджету. Приводом для зібрання стало обговорення проекту рішення «Про затвердження Порядку застосування системи електронних закупівель розпорядниками бюджетних коштів», який був поданий депутатом Голованівської районної ради Олексієм Чушкіним.

Проектом рішення пропонується всім підприємствам, установам, організаціям, відділам та управлінням Голованівської районної державної адміністрації, які отримують кошти з районного бюджету, застосовувати систему електронних закупівель та встановлюються загальні вимоги до організації придбання товарів, робіт та послуг, очікувана вартість закупівлі яких  починається від 3000 грн.
          Учасниками наради були обговорені всі  позитивні та негативні сторони запропонованого проекту рішення та вирішено доопрацювати даний Порядок з урахуванням наданих обґрунтованих пропозицій та рекомендацій.