Нарада з завідуючими дошкільних навчальних закладів Голованівської селищної ради

Функціонування дошкільних навчальних закладів Голованівської селищної ради обговорювалися за круглим столом в районній раді

15 червня 2012року голова районної ради Олексій Чушкін  за участі заступника голови районної державної адміністрації Наталії Кирилюк, начальника фінансового управління райдержадміністрації Василя Дударя, Голованівського селищного голови Михайла Леуха та бухгалтерів селищної ради,  провів нараду з завідуючими дошкільних начальних закладів  № 2 «Дзвіночок», № 3 «Малятко», № 4 «Пролісок» . На нараді   обговорювали  питання  функціонування дитячих навчальних закладів на території Голованівської селищної ради.

Розпочинаючи нараду О. Чушкін зазначив, що районна влада стурбована низьким фінансуванням дитячих закладів. "Тому сьогодні ми й зібралися щоб разом винайти та обговорити шляхи подолання наявних проблем в ДНЗ".

В свою чергу, керівники   дитячих  закладів  Даніленко О.О., Руда Л.А., Кондратюк Т.В. порушили актуальні питання роботи  закладів. Проблеми виявилися у всіх спільні:  харчування дітей (відсутність сертифікатів якості на продукти харчування у поставщиків продуктів), покращення матеріально-технічної бази, відсутність коштів на проведення  ремонтів. Прозвучала пропозиція про доведення до завідуючих ДНЗ кошторису фінансування.

Олексій Іванович з розумінням поставився до проблемних питань і запевнив, що їх вирішення є пріоритетним у діяльності районної ради та районної державної адміністрації. Тому найближчим часом буде виділено необхідні кошти  на вирішення першочергових  проблем, без уваги дошкільні навчальні заклади не залишаться.