Фестиваль "Новорчні дзвоники" та відкриття районної Новорічної ялинки

Новорічні заходи  у Голованівську

19 грудня 2011року  у районному будинку культури проходив Фестиваль «Новорчні дзвоники». Історія фестивалю бере свій початок з листопада місяця цього року. В загальноосвітніх школах нашого району був оголошений конкурс на найкраще виконання новорічної пісні. На фестиваль з’їхались   юні таланти майже з усіх куточків Голованівщині. Свято проходило за підтримки депутата обласної ради від Партії Регіонів  Грушевського Віталія Анатолійовича, який для всіх учасників свята приготував солодкі подарунки.

Учасникам фестивалю новорічної пісні  вручено Подяки районної державної адміністрації та районної ради  заступником голови районної ради Володимиром Козаком та заступником голови районної державної адміністрації Наталією Кирилюк.

На центральній площі селища у День Святого Миколая Чудотворця  відбувся культурно-мистецький захід, присвячений урочистому відкриттю районної новорічної ялинки.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова районної ради Олексій Чушкін, голова районної державної адміністрації Олександр Яровий та голова селищної ради Михайло Леух. Керівники району  вручили нагрудний знак, посвідчення «Мати-героїня» та цінні подарунки  матерям-героїням району.

Розваги, конкурси, ігри для дітей, виступи дітей-переможців фестивалю «Новорічні дзвоники» та духового колективу районного будинку культури  порадували  глядачів даного заходу. Святкове дійство супроводжувалось  ярмаркою  - розпродажем  дитячих робіт декоративно-ужиткового мистецтва вихованців будинку дитячої та юнацької творчості, дитячої школи мистецтв та учнів загальноосвітніх шкіл району. Учасникам новорічної ярмарки вручено подяки та солодощі.

Всі бажаючі мали змогу пригоститись гарячим чаєм, хлібобулочними виробами та цукерками.