Засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я

Розпочалася підготовка до чергової сесії районної ради VІ скликання, засідання якої заплановано на 28 лютого 2014року.

Так, 14 лютого 2014 року постійна комісія районної ради з питань   охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту та соціального забезпечення населення розглянула Статут Комунальної установи "Голованівська центральна районна лікарня"у новій редакції, звільнення головного лікаря КО "Побузька селищна лікарня" та обговорили програми "Шкільне молоко" та оздоровлення та відпочинок дітей.

Участь у  засіданні комісії взяла  заступник голови районної державної адміністрації Наталія Кирилюк.

Питання порядку денного прийняті до відома, змін до проектів рішень не внесено та рекомендовано винести вищезазначені питання на пленарне засідання сесії.