Світле Христове Воскресіння - Великдень

Прийміть найщиріші вітання

з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!

У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. Й не тільки тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри - над безнадією.

Зі святом Вас! Від усього серця бажаємо вам благодаті, добробуту, окриленого настрою, миру, злагоди та душевної величі.

Нехай цей Великий День дарує вам щастя, здоров'я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день!

З повагою

Заступник голови                                                                                            Голова

районної державної адміністрації                                                            районної ради

Ірина Артвіх                                                                                                      Олексій Чушкін