Вітання з нагоди  71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дня пам’яті і примирення!

Шановні ветерани, учасники війни!

Прийміть найщиріші вітання з 71-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Днем пам’яті та примирення!

Ваш бойовий, ратний подвиг та звитяга викарбувані золотими літерами в окопах української історії адже, у Другій світовій війні українці понесли людські втрати які оцінюються у 8-10 мільйонів наших співвітчизників.

Сьогодні ми вклоняємося воїнам — переможцям нацизму та нинішнім захисникам Вітчизни, які своїми мужніми вчинками утверджують спадкоємність українських традицій в прагненні до волі. Мільйони учасників Другої світової війни — не суха статистика для нас, а історія практично кожної української сім’ї. Ми пам’ятаємо та шануємо подвиг наших героїв.

Тож прийміть найщиріші вітання та подяку за Ваш подвиг заради миру та незалежності. Ви назавжди залишитесь взірцем патріотизмі та самовідданості для усіх прийдешніх поколінь! Вічна слава всім тим, хто поліг у боротьбі за незалежність, та низький уклін всім тим, хто пройшовши через пекло війни, здобув Перемогу!

Від щирого серця бажаємо Вам та Вашим рідним, дорогі захисники, міцного здоров’я, добра і благополуччя. Нехай у Ваших домівках завжди панують мир, спокій та достаток.

Голова районної                                                                         Голова

державної адміністрації                                                             районної ради

О.ГОЛІМБІЄВСЬКИЙ                                                                    Б. КУЧМІЙ