Обговорення проекту Концепції реформування органів місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

05 червня 2013 року в с. Перегонівка   Голованівського району відбулися сходи громадян  за участю голови Голованівської  районної ради О.Чушкіна, Перегонівського сільського голови О.Лободи,  депутатів Перегонівської сільської ради та  жителів територіальної громади. На зібранні   було обговорено основні положення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, ініційованої Президентом України В.Ф.Януковичем обговорено питання реформування органів місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

По даному питанню перед присутніми виступив голова  районної ради О.Чушкін,  який детально ознайомив  присутніх з проектом Концепції реформування місцевого самоврядування та відмітив, що проведення реформи вимагає дуже виважених управлінських рішень, саме для того і проводяться такі обговорення, щоб громада могла висловити свої пропозиції та зауваження.  Зокрема присутні під час обговорення  зупинилися на етапах реалізації Концепції та очікуваних результатах від проведення реформи. Висловили побажання щодо формування ефективної територіальної системи місцевого самоврядування  та місцевих органів виконавчої влади, здатної забезпечити сталий соціально-економічний розвиток відповідних адміністративно-територіальних одиниць, наповнення бюджетів, забезпечення людей робочими місцями, а також надання якісних та доступних соціальних і адміністративних послуг та надали пропозиції. Жителі територіальної громади підтримали проект Концепції, висловили свою точку зору щодо реформування місцевого самоврядування.

В обговоренні взяли участь  34 особи.

По закінченню сходки О.Чушкін провів особистий прийом громадян та зустрівся з працівниками виконавчого апарату Перегонівської сільської ради.