Обговорено основні положення Концепції реформування місцевого самоврядуання

Обговорено основні положення Концепції реформування місцевого самоврядування

10 квітня 2013 року в районній раді проходила он-лайн - нарада за участю  голови районної ради та сільських, селищних голів. Проводив вебінар  голова обласної ради М. Ковальчук.

Мета заходу – розгляд основних положень Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

В ході обговорення теми були заслухані позиції голів районних рад, які з розумінням поставилися до необхідності реформування органів місцевого самоврядування, та надали свої пропозиції для врахування окремих ситуацій, які можуть виникати в процесі реформування.

Голова обласної ради націлив голів районних рад, міських, селищних та сільських голів щодо організації широкомасштабної роботи з обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні в територіальних громадах і забезпечити аналіз і надати узагальнену інформацію про результати обговорення.