тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Обговорено питання щодо відновлення освітнього процесу у закладах дошкільної освіти району на другому етапі послаблення карантину

22 травня 2020 року в залі засідань районної ради  за участю начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Сергія Туза, заступника голови райдержадміністрації Ольги Бугаєнко, начальника Голованівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Радія Коломійчука відбулась нарада з директорами закладів дошкільної освіти та завідувачів філій закладів середньої освіти дошкільних підрозділів з підготовки до відновлення освітнього процессу дошкільних закладів Голованівського району на другому етапі послаблення карантину.

Учасники наради ознайомилися з Тимчасовими рекомендаціями щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID – 19), затверджених Постановою Міністерства Охорони Здоров’я України від 21 травня 2020 року № 25 та обговорили можливості відновлення роботи  закладів  дошкільної освіти в найближчий час.

За результатами розгляду   було вирішено  з 25 травня 2020 року розпочати проведення підготовчих заходів у ЗДО району та після висновку Голованівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області дату відкриття дитячих закладів буде повідомлено додатково.