Обговорено проект районного бюджету на 2013рік

Обговорено проект районного бюджету на 2013рік та питання галузі охорони здоров’я

18 грудня 2012року в районній раді відбулося спільне засідання постійних комісій з питань регламенту, депутатської етики, законності, зв’язків з органами місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою (голова – Бербега О.В.), аграрної політики та раціонального використання земель (голова – Гайдай Р.В.), екології, благоустрою, торгівлі, споживчого ринку, побутового обслуговування населення та житлово-комунального господарства (голова - Леонов І.О.), промисловості, енергетики, будівництва, транспорту, зв’язку та регуляторної політики  (голова – Миндаль В.С.). У засідання взяв участь голова районної ради О. Чушкін.

Основну увагу було приділено питанням, що вносяться на пленарне засідання дев’ятнадцятої сесії районної ради, та стосуються районного бюджету на 2013рік та галузі охорони здоров’я.

Так, активно обговорювалися питання «Про районний бюджет на 2013рік», «Про програму соціального і економічного розвитку Голованівського району на 2013рік».

Також депутати всебічно вивчали питання «Про комунальний заклад «Голованівський         центр первинної медико-санітарної допомоги» та «Про надання згоди на передачу майна до спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області».

Цього ж дня своє засідання провела постійна комісія районної ради з питань освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім’ї.

Депутати обговорили проект районного бюджету на 2013рік, розглянули запропонований  райдержадміністрацією проект програми культурно-мистецького розвитку району на 2013рік., основним завданням якої є  посилення уваги місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування до проблем працівників культури і мистецтва шляхом спрямування додаткових фінансових ресурсів на наступні цілі:

- збереження та розвиток існуючої мережі закладів культури і мистецтва району;

- участь у Всеукраїнських, обласних конкурсах та фестивалях;

- проведення культурно - мистецьких заходів у районі;

- встановлення у сільських клубних закладах альтернативних видів опалення;

- проведення капітальних та поточних ремонтів закладів культури району;

- забезпечення збереження об’єктів культурної спадщини, розташованих на території району;

- використання культурної спадщини району для розвитку культурного і «зеленого» туризму»;

- розвиток бібліотечної справи у районі та поповнення бібліотечних фондів;

- здійснення протипожежних заходів та заходів з охорони праці;

- забезпечення закладів культури району сучасною матеріально – технічною базою;

- підтримка, розвиток та пропаганда аматорського мистецтва;

- розвиток музейної справи у районі;

- розвиток туристичної галузі у районі;

- розвиток початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів району.

та погодили проекти рішень щодо питань, які виносяться на пленарне засідання дев’ятнадцятої сесії районної ради.