Обговорено програми розвитку сільських територій на 2013рік

Обговорено програми розвитку сільських територій

6 лютого 2013 року голова районної ради Олексій Чушкін у складі   робочої групи з планування розвитку територій  та обговорення програм соціально-економічного розвитку  провели своє засідання на якому розглянули програми розвитку на 2013рік сіл Журавлинка, Ємилівка, Вербове та Грузька.

Також  члени робочої групи  обговорили плани розвитку та джерела фінансування об’єктів, запланованих у рамках виконання обласної програми «Центральний регіон - 2015» на 2013 рік зазначених сільських рад.

Разом із сільськими головами та кураторами сільських рад вироблено механізм співпраці соціально активного бізнесу та органів місцевого самоврядування в частині їх участі в розвитку соціальної сфери цих сіл.

За підсумками наради дано доручення голови райдержадміністрації.