Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Обговорено Закон України "Про екстрену медичну допомогу"

Обговорено Закон України

21 листопада 2012року голова Голованівської районної ради Олексій Чушкін  провів робочу зустріч з представниками медичної галузі району. Участь у нараді також взяли заступник голови районної ради В. Козак, заступник голови районної державної адміністрації Н. Кирилюк, начальник фінансового управління райдержадміністрації В. Дудар та голова постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту на соціального забезпечення населення Т. Лісовська.

Основна мета робочої зустрічі  - обговорення питань створення систем надання екстреної та швидкої медичної допомоги на території району у зв’язку з набуттям чинності 1 січня 2013року Закону України «Про екстрену медичну допомогу».

Як зазначила заступник головного лікаря Голованівської ЦРЛ Марина Фоменко, вже два роки в пілотних регіонах України: Донецькій, Дніпропетровській, Вінницькій областях та місті Києві, відбувається реформування медичної галузі. Створюються центри первинної медико-санітарної допомоги, в які входять: мережа фельдшерсько-акушерських пунктів та фельдшерських пунктів, сільські лікарські амбулаторії та міські амбулаторії. Також відокремлюється первинна медична допомога від вторинної (стаціонари і надання медичної допомоги вузькими спеціалістами – лікарями: хірургами, кардіологами, невропатологами). У результаті реформування більше ваги та коштів буде спрямовуватися на лікарів медичних спеціальностей первинної ланки (ФАП, ФП, СЛА), покращиться діагностика та раннє виявлення захворювань, профілактика інвалідності.

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада