Обласні спортивні змагання з Дзюдо

17 березня 2012 року в районному будинку культури смт.Голованівськ відбулися обласні спортивні змагання з Дзюдо серед районів та міст області.
В змаганнях прийняли участь 230 спортсменів з Голованівського, Маловисківського, Кіровоградського, Компаніївського, Олександрівського, Гайворонського районів та міст Кіровограда, Олександрії та Світловодська.
Якщо перемога спортсменів з Кіровограда над своїми однолітками з Олександрії та Світловодська була прогнозована, то серед районів відбулася справжня боротьба. Вихованці Голованівської дитячо-юнацької спортивної школи впевнено посіли І місце виборовши: 13 золотих, 7 срібних та 9 бронзових медалів. Друге місце за спортсменами з Маловисківського району, третіми стали Олександрівські спортсмени.
Обласні змагання відбулися за фінансової підтримки депутата обласної ради від Партії Регіонів В.Грушевського.