Керівництво району долучилося до Всеукраїнської акції "Майбутнє лісу у твоїх руках"

Очільники району долучилися до Всеукраїнської акції

15 квітня 2013року у рамках щорічної Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»   був проведений захід посадки лісу в Голочанському лісництві ДП «Голованівське лісове господарство».

У акції взяли участь  керівництво району - голова районної ради Олексій Чушкін та голова районної державної адміністрації Олександр Яровий, а також працівники лісового господарства, Голованівської селищної ради, МЧС.

Висаджено саджанці «Сосни кримської»  на площі 0,5га. Загалом з моменту початку акції  засаджено 1га лісу  у Вільшанському  та  Вільховатському  лісництвах.