Голова районної ради взяв участь у урочистостях присвячених Дню міліції

Очільники району привітали з Днем міліції

20 грудня 2013року  голова Голованівської районної ради Олексій Чушкін та голова районної державної адміністрації Олександр Яровий привітали особовий склад Голованівського РВ УМВС України в Кіровоградській області з професійним святом - Днем міліції.

Звертаючись із вітальним словом до правоохоронців, Олексій Чушкін зазначив, що громада Голованівського району покладає великі надії на правоохоронні органи щодо забезпечення правопорядку та забезпечення безпеки громадян,  Побажав працівникам міліцї спокою, добробуту та здоров’я.

Начальника районного відділу Олександра Голованя було пошановано Почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради, а кращих працівників відділу грамотами районної державної адміністрації.
Керівники району разом із представником групи компанії Кернел Сергієм Лопатинським подарували відділу кошти на паливо-мастильні матеріали.