Очільники району відвідали дитячий заклад с. Межирічка

24 вересня 2013року  голова райдержадміністрації О.Яровий, голова районної ради О.Чушкін, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації М.Коломійчук та секретар Межиричківської сільської ради В.Бабій відвідали дошкільний навчальний заклад села Межирічка, де нещодавно завершено ремонтні роботи по заміні старих вікон на нові металопластикові склопакети за фінансової підтримки групи компаній «Кернел».

Секретар сільської ради В. Бабій повідомив, що в дитячому садочку також відремонтовано систему водовідведення.

Директор дитячого навчального закладу Тамара Паливода ознайомила керівників району з роботою закладу, наповнюваністю груп та розповіла про проблеми дитячого садка. Оглянувши приміщення, керівники дійшли висновку, що потребує ремонту внутрішній туалет дитячого закладу.