Підготовка до 17 сесії районної ради шостого скликання

підготовка до 17 сесії районної ради шостого скликання

16 жовтня 2012року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім’.

Розглянуто питання:

1. Про стан виконання районної програми "Освітній округ на 2011-2015 роки".

2. Про затвердження Програми з відновлення, модернізації та ремонту систем опалення закладів культури на 2012-2015роки».

3.  Про затвердження Програми розвитку театрального мистецтва в Голованівському  районі на період до 2015року.

4.  Про призначення  директора комунального закладу «Музей історії Голованівського району».

Постійна комісія районної ради з питань аграрної політики та раціонального використання земель на своєму засіданні заслухала звіт начальника відділу аграрної політики управління агропромислового розвитку райдержадміністрації  О. Сакала про виконання районної програми по мобілізації та проведенню боротьби з американським білим метеликом на території Голованівського району та розглянули  новий проект програми по локалізації та проведенню боротьби з американським білим метеликом на території Голованівського району.