Підготовка до чергової сесії районної ради шостого сликання

Підготовка до 21 сесії районної ради шостого скликання

В Голованівській районній раді розпочалася підготовка до проведення чергової сесії районної ради шостого скликання, засідання якої заплановано на 26 квітня 2013року.

Так,  18 квітня, першим своє засідання провела постійна комісія районної ради з питань регламенту, депутатської етики, законності, зв’язків з органами місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою.

Депутати заслухали інформацію начальника Голованівського районного управління юстиції О. Кобзаря  щодо стану виконання районної програми правової освіти населення на 2011-2015роки.

19 квітня 2013року на засіданні постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту та соціального забезпечення населення,  розглянуто питання про хід виконання районної програми санаторного оздоровлення ветеранів війни та інвалідів; проект програми зайнятості населення та інші.

Цього ж дня працювала постійна комісія районної ради з питань аграрної політики та раціонального використання земель. Члени комісії розглядали матеріали щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що передаються в оренду ТОВ «УкрТАУЕР».

22 квітня 2013року  під головуванням голови постійної комісії з питань екології, благоустрою, торгівлі, споживчого ринку, побутового обслуговування населення та житлово-комунального господарства І. Леонова опрацьовано питання: про стан виконання Комплексної програми реконструкції мереж зовнішнього освітлення Голованівського району; про Схему районного планування Голованівського району; внесення змін до районної програми розвитку житлового будівництва на території Голованіського району.

Спільне засідання постійних комісії з питань освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім’ї та з питань промисловості, енергетики, будівництва, транспорту, зв’язку, підприємництва та регуляторної політики  відбулося 23 квітня 2013року. Так як профільних питань  цих комісій в поряду денного 21 сесії немає, то депутати  розглянули всі матеріали, що виносять ся на розгляд пленарного засідання.

23 квітня 2013 року, останнім своє засідання вже традиційно проводить   постійна комісія районної ради з питань бюджету, фінансової діяльності, власності, ефективного використання майна, приватизації та соціально-економічного розвитку.

Так, депутати заслухали інформацію начальника фінансового управління райдержадміністрації В. Дударя  щодо внесення змін до районного бюджету на 2013рік: 10.1тис. грн. виділено територіальному центру для безперебійної роботи соціального таксі; 2.0тис. грн. – на громадські роботи, 150.0 тис. грн.. – Голованівській селищній раді на придбання контейнерів для сміття та машини; 84.0 тис. грн. – відділу освіти райдержадміінстрації для придбання спортивного обладнання; 186,0 тис. грн. – для КУ «Голованівська центральна районна лікарня» обладнання кисневої системи. Також, В. Дудар повідомив, що надійшло 600.0тис. грн. субвенції з обласного бюджету для розрахунків за виконанні ремонтні роботи районної лікарні та Троянської амбулаторії.

Заступник голови райдержадміністрації І. Артвіх ознайомила членів комісії  з змінами до Програми соціального і економічного розвитку Голованівського району на 2013рік, а саме: Перелік державних, галузевих та цільових програм доповнено новими заходами «Будівництво централізованого кисне постачання Голованівської ЦРЛ – 186,3тис. грн..»; «Будівництво нових спортивних споруд та реконструкція діючих, придбання спортивного інвентаря – 84тис. грн..»

Депутати розглянули подання районної державної адміністрації щодо надання дозволу на передачу в оренду приміщень котелень загальноосвітніх навчальних закладів району ПП «АВКУБІ» для встановлення енергозберігаючих котлів. На сьогоднішній день, в районі, як в загальноосвітніх навчальних закладах так і в установах установлені приватним підприємством «АВКУБІ»  енергозберігаючі котли. Робота в даному напрямку продовжується, та після затвердження відповідного рішення районної ради енергозберігаючі котли планується встановити ще у 8 загальноосвітніх навчальних закладах: Межирічківської ЗШ І-ІІІ ступенів, Капітанської ЗШ І-ІІІ ступенів, Свірнівської ЗШ І-ІІІ ступенів,Троянської ЗШ І-ІІІ ступенів, НВК «Молдовська ЗШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», Наливайківської ЗШ І-ІІ ступенів, НВК «Семидубська ЗШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» та НВК «Новосільська ЗШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

Члени комісії погодили проект рішення про передачу приміщення гуртожитку зі спільної власності територіальних громад сіл та селищ району до комунальної власності територіальної громади с. Молдовка.

Також, депутати розглянули звернення КУ «Голованівської центральної районної лікарня» про надання пільги щодо орендної плати «Центру екстреної медицини та медицини катастроф у Кіровоградській області» та звернення про списання медичної апаратури – Дефібрілятора. Члени комісії погодили  проекти рішень з відповідних питань.