Виборчі дільниці готові до голосування

22 травня 2014року голова районної ради Олексій Чушкін разом з виконавчим апаратом районної ради перевіряли стан облаштованості приміщень  виборчих дільниць. Зокрема вони оглянули виборчі дільниці сіл  Перегонівка (4), Лебединка, Крутеньке, Семидуби та Вербове.

Слід відмітити, що в основному дільниці належним чином  підготовлені до виборів 25 травня 2014року,  є співпраця між головами комісій та сільським головами, члени комісій налаштовані на роботу у день виборів  та не допустять зриву під час проведення голосування.

Голова районної ради О. Чушкін звертаючись до членів виборчих комісій наголошував : «проявити свідомість та громадянську позицію, зібратися у визначений законом термін та забезпечити право волевиявлення наших громадян. У свою чергу, влада, забезпечить громадський порядок і безпеку».