Підписано 3 сторонній меморандум щодо формування інклюзивно-ресурсного центру в Голованівському районі

17 квітня 2018року голова районної ради Богдан Кучмій разом з головою районної державної адміністрації Олегом Голімбієвським  взяли участь у церемонії підписання меморандумів між Кіровоградською обласною державною адміністрацією, керівниками органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування області щодо формування мережі інклюзивно-ресурсних центрів, яка відбулася у місті Кропивницькому у рамках робочої поїздки до області Голови Ради Благодійного фонду Петра Порошенка, Марини Порошенко.

Так, Марина Поршенко зазначила, що сьогодні з керівниками органів місцевого самоврядування підписано меморандум про створення в Кіровоградській області двадцяти інклюзивно-ресурсних центрів, які поповнять мережу таких центрів по всій Україні і які, на виконання постанови Кабінету Міністрів, мають запрацювати з 1 вересня нинішнього року та надавати освітні і корекційні послуги дітям з особливими освітніми потребами.

Слід відмітити, що рішенням ХХ сесії Голованівської районної ради від 6 квітня 2018року утворено комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» Голованівської районної ради Кіровоградської області, затверджено Статут установи, граничну чисельність та структуру.