Пленарне засідання

19 жовтня 2012року в сесійному залі районної ради відбулося пленарне засідання 17 сесії шостого скликання. Вів засідання голова районної ради Олексій Чушкін. На сесії було розглянуто  22 питання.

Депутати  одностайнім голосуванням затвердили 4 нові районні програми:

-          «Питна вода» Голованівського району на 2012-2020роки;

-         з відновлення, модернізації та ремонту систем опалення закладів культури на 2012-2015роки;

-         розвитку театрального мистецтва в Голованівському районі на період до 2015року;

-         по локалізації та проведенню боротьби з американським білим метеликом на території Голованівського району на 2012-2016роки.

Внесли зміни та доповнення до програм -  соціально-економічного розвитку Голованівського району на 2012рік, реконструкції мереж зовнішнього освітлення Голованівського району на 2011-2015роки, та заслухали звіт про      виконання районних програм: з розроблення містобудівної документації Голованівського району на 2011-2012роки, охорони навколишнього природного середовища, «Освітній округ», по мобілізації та проведенню боротьби з американським білим метеликом.

Прокурор Голованівського району М. Горщак прозвітував про роботу прокуратури Голованівського району за І півріччя 2012року. Начальник Голованівського РВ УМВС України в Кіровоградській області С. Безкупський  доповів про стан законності, боротьби із злочинністю та охорони громадського порядку на території Голованівського  району.

На сесії було призначено директора комунального закладу «Музей історії Голованівського району». Ним стала Іванчишина Алла Григорівна.

Ряд питань, що були розглянуті на сесії районної ради стосувалися управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та селищ району. Так, зокрема, депутати дали згоду на передачу районного стадіону «Колос» з адміністративним приміщенням Голованівському районному центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», та відповідно внесено зміни та доповнення до рішення районної ради «Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та селищ району».

Розглянувши звернення адміністрації КУ «Голованівська центральна районна лікарня» депутати надали згоду на передачу в оренду приміщення котельні Троянської сільської  лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини приватному підприємству «АВКУБІ» для розміщення енергоефективних  котлів.

Наприкінці пленарного засідання депутати розглянули та підтримали депутатські запити депутатів Афонової Т.В. та Бербеги О.В.