Пленарне засідання 18 сесії районної ради

5 грудня 2012року  в сесійному залі районної ради проходила 18 сесія районної ради під головуванням голови районної ради Олексія Чушкіна.

Початку роботи депутатського корпусу передувало урочисте вручення районних відзнак з нагоди 21-ї річниці Збройних Сил України, а також привітання голови районної ради з нагоди свята.

Порядок денний сесії складався із 17 питань  На вимогу вісімнадцяти депутатів районної ради до порядку денного сесії було включено питання «Про дострокове припинення повноважень заступника голови районної ради», розгляд якого  за пропозицією депутата Лісовської Т.А. було перенесено на 12 грудня 2012року.

Серед ключових питань пленарного засідання - звіт начальника фінансового управління райдержадміністрації  Василя Дударя про виконання районного бюджету за січень – вересень 2012року,  зміни до районного бюджету, звіт голови районної ради Олексія Чушкіна за період із грудня 2011року по грудень 2012року,  звіт заступника голови райдержадміністрації Наталії Кирилюк про хід виконання районною державної адміністрацією повноважень, делегованих районною радою щодо забезпечення відповідно до законодавства розвитку охорони здоров’я.

Також депутати заслухали стан виконання районних програм: розвитку позашкільної освіти та підтримки обдарованої молоді на 2011-2015роки; підготовки медичних працівників та поліпшення їх соціального захисту на 2012-2016роки; соціального і економічного розвитку Голованівського району на 2011-2015роки у рамках виконання обласної програми «Центральний регіон – 2015р» по Голованівському район; розвитку малого підприємництва Голованівського району на 2011-2012роки та затвердили нові програми: підтримки ЗМІ в Голованівському районі на 2013 – 2015роки; по створенню умов для розвитку архівної справи Трудового архіву Голованівського району на 2013 – 2015роки.

Розглянувши подання прокурора Голованіського району «Про усунення порушень вимог закону» на рішення Голованівської районної ради від 13 липня 2012року № 214 «Про надання згоди на передачу будівлі гуртожитку професійно-технічного училища № 38 смт. Голованівськ з державної у спільну власність територіальних громад сіл та селищ Голованівського району», від 19 жовтня 2012року № 214 «Про внесення змін до рішення районної ради від 13 липня 2012року № 214 Про надання згоди на передачу будівлі гуртожитку професійно-технічного училища № 38 смт. Голованівськ з державної у спільну власність територіальних громад сіл та селищ Голованівського району», депутати відхили подання прокурора.