Пленарне засіданя 20 сесії Голованівської районної ради

Пленарне засідання 20 сесії районної ради

22 лютого 2013року  відбулося пленарне засідання двадцятої сесії Голованівської районної ради, порядок денний якого складався із  20 питань.

Вів засідання голова районної ради Олексій Чушкін.

Перед початком роботи сесії голова районної ради О. Чушкін та голова райдержадміністрації О, Яровий привітали з ювілейним днем народження депутата районної ради - Голімбієвську Тамару Павлівну.

Першим на порядок денний винесено питання «Про звільнення Козака В.В.». Відповідно до поданої заяви заступника голови районної ради В. Козака, районна рада задовольнила його бажання припинити достроково повноваження заступника голови районної ради.

Районною радою затверджено звіти про виконання районного бюджету за 2012рік, про стан реалізації програми економічного і соціального розвитку району за 2012рік та внесено зміни  в районний бюджет на 2013рік.

В ході сесії прийнято ряд нових програм: Стратегія соціального і економічного розвитку Голованівського району на 2013-2020роки, Програма розвитку місцевого самоврядування Голованівського району на 2013-2015роки, програма протидії торгівлі людьми, програма протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, програма забезпечення соціальним та впорядкованим житлом дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування.

Гостра дискусія виникла  між депутатами після прийняття рішення «Про реорганізацію закладів охорони здоров’я району». Голова районної ради О. Чушкін  в котре  повідомив: «до  новоствореного комунального закладу «Голованівський центр первинної медико- санітарної допомоги»  відійдуть заклади охорони здоров’я мережі району, які надають первинну медико-санітарну допомогу, тобто з поліклінічних відділень  Голованівської центральної районної лікарні та Побузької селищної лікарні відійдуть  лікарі терапевти, лікарі педіатри та лікарі загальної практики сімейної медицини. Щодо  ліквідації Побузької селищної лікарні -  питання про ліквідацію лікарні не стоїть, мова їде про оптимізацію ліжкового фонду хірургічного та пологового відділень Побузької селищної лікарні. Хірургічне відділення  давно вже не функціонує як хірургічне відділення (тобто ніяких хірургічних операцій не проводить вже кілька років поспіль); пологове відділення не виконує норматив Міністерства охорони здоров’я по кількості пологів  (необхідно 300 пологів і більше для функціонування відділення, у Побузькій лікарні протягом   2012року – 86 пологів). Щоб зберегти робочі місця, ми прийняли рішення утворити десять ліжок паліативної допомоги на базі КО «Побузька селищна лікарня»».

Також депутати заслухали прокурора Голованівського району М. Горщака «Про роботу прокуратури за 2012рік», затвердили Статут КУ «Голованівська центральна районна лікарня» в новій редакції та внесли змін до ряду районних програм.

Наприкінці  пленарного засідання  голова районної ради привітав  депутатський корпус зі святом - День захисника Вітчизни!  Побажав міцного здоров’я, родинного заьишку та успіхів у невтомній праці на благо Держави.