Пленарне засідання 21 сесії районної ради

26 квітня 2013року відбулася 21сесія Голованівської районної ради шостого скликання. Вів пленарне засідання голова районної ради Олексій Чушкін.

Перед початком засідання депутати вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів на Чорнобильській атомній електростанції хвилиною  мовчання.

Далі депутати затвердили порядок денний, який складався із 14 питань та перейшли до їх  розгляду.

Першими розглядались зміни до районного бюджету на 2013рік. інформував з даного питання начальник фінансового управління райдержадміністрації В. Дудар.

Заслухано звіти по програмам правової освіти населення; санаторного оздоровлення ветеранів війни та інвалідів та реконструкції мереж зовнішнього освітлення району.

Вперше депутати затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що передається в оренду ТОВ «УкрТАУЕР». Надаючи інформацію з цього питання,  заступник начальника відділу Держземагенства у Голованівському районі зазначила, що

Для поліпшення стану будівельної галузі й покращення інвестиційного клімату, депутати прийняли рішення про  Схему районного планування Голованівського району, яку визнали актуальною з можливість внесення змін та уточнень.

Рішенням сесії надано дозвіл на передачу в оренду приміщень котелень загальноосвітніх навчальних закладів  району приватному підприємству «АВКУБІ». Енергозберігаючі котли планується встановити  у 8 загальноосвітніх навчальних закладах: Межирічківської ЗШ І-ІІІ ступенів, Капітанської ЗШ І-ІІІ ступенів, Свірнівської ЗШ І-ІІІ ступенів,Троянської ЗШ І-ІІІ ступенів, НВК «Молдовська ЗШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», Наливайківської ЗШ І-ІІ ступенів, НВК «Семидубська ЗШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» та НВК «Новосільська ЗШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

Депутати задовольнили звернення адміністрації КУ «Голованівська центральна районна лікарня» щодо надання пільги по орендній платі «Центру екстреної медицини та медицини катастроф у Кіровоградській області». Згідно прийнятого рішення  розмір базової орендної ставки становить 1 гривню в рік.

Ряд прийнятих рішень стосувалося внесення змін до районних програм.

Закриваючи пленарне засідання 21 сесії голова районної ради О. Чушкін повідомив  присутнім, про ІІІ обласну спартакіаду серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад, присвячену 75-річчю утворенню Кіровоградської області, яка сьогодні проходить в обласному центру. Команда депутатів  та працівників органів місцевого самоврядування з Голованівського району візьмуть активну  участь у спартакіаді.