Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Пленарне засідання 22 сесії Голованівської районної ради

Пленарне засідання  22 сесії Голованівської районної ради

26 червня 2013року в сесійному залі  проходило пленарне засідання 22 сесії Голованівської районної ради шостого скликання. Вів засідання голова районної ради Олексій Чушкін.

Перед початком роботи сесії, Олексій Чушкін привітав з ювілейним днем народження Журавлинського сільського голову Коржа Миколу Володимировича. Вручив Подяки Голованівської районної ради депутатам, які приймали активну участь в ІІІ Обласній спартакіаді серед депутатів обласної, районних, міських. Сільських та селищних рад. присвяченої 75-річниці утворення Кіровоградської області: Коломійчуку Михайлу Анатолійовичу – депутату Голованівської районної ради шостого скликання, Рябоконю Василю Івановичу – депутату Лебединської сільської ради шостого скликання, Жук Марії Володимирівні – депутату Красногірської сільської ради шостого скликання.

Олексій Іванович проінформував депутатів про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного, економічного та культурного характеру, які проводились районною владою у міжсесійний період (травні – червні 2013року): «26 квітня 2013року  в селі Головківка Олександрійського району проходила ІІІ Обласна спартакіада серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад, присвячена 75-річчю утворення Кіровоградської області.

Змагання проводились по таких видах спорту: мініфутбол, волейбол, шахи, шашки, настільний теніс.

Наша команда  стала призером з мініфутболу – ІІ місце, з волейболу – ІІІ місце, з настольного тенісу серед жінок – ІІ місце. А в загальному заліку збірна команда депутатів Голованівського району зайняла ІІ місце.

9 Травня у районі відбулась низка святкових заходів, присвячених 68-їй річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Це і  парад за участі 15 колективів та організацій району з автомобілями військових років,  Всеукраїнський турнір з боротьби дзю-до,  у якому   взяли участь 140 учасників  з п’яти областей: Черкаської, Одеської, Миколаївської, Полтавської та Кіровоградської., святковий концерт.

23 травня 2013 року Побузький центр дитячо-юнацької творчості відзначав  30-ти річний ювілей  утворення центру. Районна влада брала участь у святкових заходах та подарувала Побузькому центру сертифікат на 20тис. гр. для придбання картінга.

25 травня 2013 року делегація з Голованівського району у складі 42 осіб приймала  участь у Всеукраїнському фестивалю – конкурсу вокально – хорового мистецтва «Калиновий спів» у м. Кіровограді.

Презентацію району, яку було проведено  в рамках фестивалю – конкурсу було признано однією з кращих. Учасники фестивалю отримали Дипломи  ІІ ступеню.

31 травня 2013року в залі обласної філармонії під головуванням голови обласної ради М.М.Ковальчука проходила  друга конференція Кіровоградської обласної асоціації органів місцевого самоврядування, в роботі якої активну участь взяла і делегація з Голованівщини.

З-поміж питань порядку денного найбільш жваво обговорювалося впровадження на території області  Закону України «Про органи самоорганізації населення», зокрема, порядок створення сільських комітетів, обрання органу сільського комітету та його складу, а також повноваження, що надаватимуться сільському комітету.

Триває процес обговорення основних засад Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.  Мною особисто відвідано  Пушківську, Липовеньківську  Капітанську, Перегонівську сільські ради де у ході зустрічі з виконавчими апаратами сільських рад та з жителями  громади  обговорено основні положення Концепції

1 червня 2013 року  в с. Наливайка на території дошкільного закладу відбулося урочисте відкриття 23 дитячого майданчика, а 18 червня 2013 року  відкрито  сучасний спортивний майданчик біля загальноосвітньої школи в селі Молдовка.

Відбулися зміни у керівному складі посадових осіб місцевого самоврядування району.  Так рішенням Голованівської селищної ради від 8 травня 2013року  достроково припинено повноваження селищного голови Леуха Михайла Івановича; рішенням Межирічківської сільської від 26 квітня 2013року достроково припинено повноваження сільського голови Шавеля Олександра Анатолійовича, рішенням Красногірської сільської ради від 21 травня 2013року  достроково припинено повноваження секретаря сільської ради Кирилюк Людмили Павлівни та обрано нового секретаря Жук Марію Володимирівну».

Депутати затвердили порядок денний 22 сесії, який складався із 14 питань.

Внесено зміни до рішень районної ради «Про районний бюджет на 2013рік»;  до Комплексної районної програми запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру у Голованівському районі; до районної програми оздоровлення і відпочинку дітей, молоді та сімей з дітьми; до програми розвитку місцевого самоврядування.

Депутати заслухали інформацію начальників управлінь райдержадміністрації про стан виконання районних програм, а саме: «Шкільна парта», «Охорони, захисту, раціонального використання та відтворення полезахисних лісових смуг», «Розвитку житлового будівництва» та  реалізація в районі «Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини».

Рішенням сесії  за власним бажанням звільнено директора КП «Голованівськліс» Бурдейного Г.В. та за поданням районної державної адміністрації призначено нового керівника підприємства  Чернишенка Богдана Юрійовича. Також, призначено  головного лікаря КЗ «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги». Ним стала Фоменко Марина Петрівна, досвідчений лікар та керівник, яка до цього працювала  заступником головного лікаря КУ «Голованівська центральна районна лікарня», в.о. головного лікаря КЗ «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги».

У новій редакції затверджена Програма соціального і економічного розвитку Голованівського району на 2011-2015роки у рамках виконання обласної програми "Центральний регіон - 2015". Як повідомила заступник голови районної державної адміністрації І. Артвіх : "зазначена програма перебуває під постійним контролем райдержадміністрації, тому до "Переліку соціальних об’єктів"  додаються пункти, що вже виконані та знаходяться в стадії реалізації, а  до додатку "Перелік інвестиційних проектів" додаються ще 6 проектів, в яких обсяг капіталовкладень дуже вагомий. Це виконані проекти:

1. Реконструкція кафе ТОВ "Відродження" - 1 млн.грн.

2. Придбання гранулятора - 5 млн.грн;

3. Модернізація оліє-пресованого цеху ТОВ "Відродження" - 5 млн.грн;

4. Реконструкція складських ємностей під готову продукцію ТОВ "КЛК" - 1 млн.грн;

5. Придбання автомашин ТОВ "КЛК" та ТОВ "Відродження" для перевезення готової продукції - 16.5 млн.грн;

6. Будівництво елеватора на ТОВ "КЛК" - 30млн.грн.

та соціальні об’єкти - встановлення дитячих і спортивних майданчиків, встановлення огорож на кладовищах, інше".

На останок, депутати підтримали вимогу депутата районної ради Довгого В.Є. стосовно питання порушеного у депутатському запиті.

 

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада