Пленарне засідання 31 сесії Голованівської районної ради VІ скликання

20 червня 2014року  відбулася чергова 31 сесія Голованівської районної ради VІ скликання на порядок денний якої винесено 18 питань.

Перед початком роботи пленарного засідання голова районної ради Олексій Чушкін  виступив з роз’ясненнями щодо проекту змін  до Конституції України (щодо  децентралізації влади) та Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної орагнізації влади в Україні.

Далі,  О. Чушкін представив  нообраних Голованівського селищного  та Ємилівського сільського голів – Чернішенка О.Ю. та Заболотного В.Л.

Депутати затвердили порядок денний пленарного засідання внісши зміни  до нього, в саме: виключили питання «Про звіт голови районної державної адміінстрації про виконання районною державною адміінстрацією делегованих районною радою повноважень» та внесли «Про внесення змін до рішення районної ради від 31 січня 2014року № 382 «Про районний бюджет на 2014рік».

Всі  питаня порядку денного підтримано депутатами районної ради, прийнято рішення.

На 31 сесії районної ради обрано заступника голови районної ради – Козака Володимира Володимировича,  який працював в районій раді на посаді зступника з червня 2011р. по лютий 2013р.

Після закриття пленарного засідання перед присутними виступив військовий комісар Голованівського РВК  О. Демиденко, який надав інформацію  про проходження військової служби призваних військовозобов’язаних по мобілізації та стан роботи військового комісаріату.