Побузький центр дитячо-юнацької творчості відсвяткував 30-ти річний ювілей

23 травня 2013 року Побузький центр дитячо-юнацької творчості відзначив ювілей – 30-річчя утворення центру. З цієї нагоди у Побузькому Будинку культури «Металург» відбулися урочистості та святковий концерт. У фойє будинку культури  працювала виставка   дитячих робіт учнів, які навчаються декоративно-прикладному мистецтву та  фотовиставка, яка продемонструвала історію даного закладу з моменту його створення.

На урочистості були запрошені керівники району, викладачі, які починали працювати з моменту  уворення закладу, випускники, учні загальноосвітньої школи та жителі селища Побузьке.

З привітальним словом перед присутніми виступив голова районної ради Олексій Чушкін, який відмітив, що у Голованівському районі збережена та успішно розвивається мережа позашкільних навчальних закладів, і виконуючи соціальні ініціативи Президента України, основні завдання влади – зміцнювати  та модернізувати матеріально-технічну базу, створювати усі необхідні умови для здобуття позашкільної освіти, для розвитку творчих здібностей дитини. Голова районної ради та заступник голови райдержадміністрації   вручили подяку райдержадміністрації та районної ради директору закладу Лісовенку К.О. та подарували Центру дитячо-юнацької творчості сертифікат  на 20 тис.грн, для придбання картингу в технічний гурток закладу.

Постійними спонсорами і меценатами для дітвори і жителів селища Побузьке є  феронікелевий комбінат. І на цей раз винуватці свята не залишились без уваги, отримавши в подарунок від ТОВ «ПФК»  відеокамеру. Привітання лунали і від Побузького селищного голови С.Слободянюка, і від керівників підприємств і організацій, які працюють на території селища.

Від народного депутата України В. Грушевського з привітальним словом виступив помічник депутата В.Речиць, який вручив принтер від благодійного Фонду «Відродження покоління».

Музичні вітання презентували творчі  колективи дитячого садка, музичної та загальноосвітньої шкіл, Голованівського Будинку дитячо-юнацької творчості.

Завершилося святкове дійство відзначенням всіх викладачів Центру подяками за плідну роботу від директора Лісовенка К.О.

Центр дитячо-юнацької творчості відкрили у серпні 1984року як Дом юних техников.

У центрі викладають 19 педагогів, працюють 24 гуртки: технічний, художньо-естетичний, спортивно-технічний, туристичний, декоративно-ужиткового мистецтва та інші. Заклад відвідують 400 дітей.