Подарунки від обласного депутата В. Грушевського

11 квітня 2012року  депутат обласної ради, засновник благодійного фонду «Відродження покоління» Віталій Грушевський перебуваючи з робочою поїздкою на Голованівщини, разом з очільниками району головою районної ради Олексієм Чушкіним та головою районної державної адміністрації Олександром Яровим відвідали  Ємилівський дитячий садок та загальноосвітню школу.

Для вихованців садка Віталій Анатолійович  подарував музикальний центр та іграшки,  а місцевій школі презентував дві нові дошки.

Цього ж дня,  Віталій Анатолійович  та очільники району відвідали  місцеве кладовище, де проходила толока. В. Грушевським  придбано  618 метрів штахет, якими було огороджено  всю територію кладовища, завезено  168   тонн шлаку та влаштовано дорожнє покриття від села до кладовища.