Святковий концерт до дня Великої Перемоги

9 травня 2012 року

9 травня 2012 року у в центраьному парку смт. Голованівськ відбувся святковий концерт до 67-ї річниці Перемоги над фашистстькими загарбниками у Великій Вітчизняній війні.

Відкрили святковий концерт зі словами привітання з святом Великої Перемоги у Великій вітчизняній війні голова районної державної адміністрації Олександр Яровий, голова районної ради Олексій Чушкін, директор ТОВ "Відродження" Юрій Сергєєв, голова районної організації ветеранів України Іван Леонов та районний військовий комісар О. Деміденко. вситупли хореографічні колективи  БДЮТу та Голованівської ДШМ.

Було проголошено звернення та привітання з Днем Перемоги від імені депутата Кіровоградської обласної ради, засновника благодійного фонду "Відродження покоління" Віталія Грушевського та передано фінансову допомогу всім учасникам бойових дій та інвалідам Великої Вітчизняної війни.

Виступили хореографічні колективи  БДЮТу та Голованівської ДШМ.

В парку було орагнізовано роботу "польової кухні" та солдатський обід. Всіж бажабчих частували солдатською кашею та шурпою. Для ветеранів війни в літній альтанці за кошти спонсорів ТОВ "Відродження" , КЛК та депутата обласної ради, засновника благодійного фонду "Відродження покоління" В. Грушевського було накрито святковий стіл.