Вітання  із величним святом в історії України – Днем Хрещення Київської Русі.

Шановні співвітчизники!

Від усього серця вітаємо Вас із величним святом в історії України – Днем Хрещення Київської Русі.
          Історична постать хрестителя Русі - святого князя Володимира, який гідно возвеличений Великим, є для нас зразком подвижництва і державної мудрості. Саме віра давала українцям сили вистояти, зберегти свою самобутність, духовність і моральність. Князь Володимир обрав для нас не лише релігію, але й політичний вектор. Саме з хрещенням Русі на українських землях починає утверджуватися істинна духовність, виникає державність, яка була однією з найбільш потужних, великих і розвинених у Європі  Х століття.
          Сьогодні згадаймо й помолімося за здоров’я та многая літа тих, хто захищає державу, хто утверджує золотий Володимирів тризуб на українському Донбасі, де боряться і мешканці  рідної Голованівщини. Нехай Господь їх береже та надає сили. Цього дня ми також повинні згадати і всіх тих, хто загинув за нас із вами, за Україну, за її територіальну цілісність. Помолімося за усіх, чиє життя передчасно обірвалося з вини бойовиків-терористів.
            Сьогодні хочеться побажати усім здоров’я, миру та злагоди, віри в прийдешній день. Нехай свята Володимирова віра завжди буде у наших серцях, а Всевишній Господь оберігає Україну, Голованівський район та усіх нас!

Голова районної ради
О. Чушкін