Позачергова сесія Голованівської районної ради

Позачергова сесія Голованіської районної ради

24 січня 2014року за пропозицією 16 депутатів Голованівської районної ради шостого скликання ініційовано та проведено 26 позачергову сесію районної ради.

Перед початком проведення пленарного засідання депутати вшанували пам’ять загиблих на Майдані хвилиною мовчання.

Депутатами  схвалено звернення до Президента України Януковича В.Ф, центральних органів влади, політичних сил та громадськості, в якому закликано не допустити розколу українського суспільства, не піддаватися впливу провокаторів, не допустити ескалації конфлікту, утримати людей від насильства, зберігати мир і спокій.

На пленарному засіданні виступили – Комашко В.Г., Миндаль В.С., Леонов І.О., Лісовська Т.А., Головань  О.П.

Повний текст звернення розміщено в розділі «Рішення районної ради».