Позачергова сесія районної ради

2 грудня 2013року за пропозицією 16 депутатів  відбулося позачергове засідання 24  сесії Голованівської районної ради шостого скликання.

На порядок денний пленарного засідання було винесене питання «Про звернення  до Президента України, центральних органів влади, політичних сил та громадськості».

Депутатка Тамара Лісовська  закликала депутатів підтримати звернення до Президента України, центральних органів влади, політичних сил та громадськості  та запропонувала районній владі і депутатському корпусу провести роз’яснення розпорядження Кабінету Міністрів України про призупинення підготовки до укладання угоди про асоціацію з Європейським союзом серед населення району.

Депутати Іван Леонов, Михайло Коломійчук та Микола Усик також виступили в пітримку прийняти дане звернення.

Депутати Володимир Довгий та Григорій Комашко висловили своє бачення на події, що відбуваються в країні та закликали депутатів не підтримувати відповідне звернення.

У ході голосування дане рішення підтримано більшістю депутатів районної ради.