Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Позачергове засідання  ХVІІсесії Голованівської районної ради

10 листопада 2017року під головуванням голови районної ради Богдана Кучмія та за участю 24 депутатів ради  відбулась ХVІІ позачергова сесія Голованівської районної ради VІІ скликання.

Перед початком пленарного засідання хвилиною мовчання, всі присутні вшанували світлу пам’ять  незламного патріота, члена Організації українських  націоналістів з 1943року, колишнього політв’язня радянських таборів, славного  земляка Володимира Караташа.

Потім Богдан Кучмій повідомив присутнім, що відповідно до Порядку управління об’єктами спільної власності територіальних громад селищ та сіл району, розпорядженням голови районної ради від 2 жовтня 2017року призначено виконуючим обов’язки директора Побузької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Позивая Ігоря Володимировича до призначення директора вказаного закладу у визначеному законодавством порядку.

Депутати розглянули та ухвалили  12 рішень. Окрему увагу було приділено питанню внесенню змін до районного бюджету.

Так, проектом рішенням  передбачається збільшити видатки районного бюджету у сумі 6547,075 тис. грн.  за рахунок перевиконання дохідної частини загального фонду районного бюджету в сумі 4576,846 тис. грн., за рахунок дотацій та субвенцій з сільських, селищних бюджетів у сумі 1970,229 тис. грн.

 

Далі депутати підтримали звернення до Президента України, Верховної Ради України, Голови комітету з питань правової політики та правосуддя щодо прийняття Закону України «Про антикорупційні суди»  ініційоване головою фракції партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ» Русланом Цобенко.

Рішенням сесії призначено Піддубну Валентину Феодосіївну головним лікарем КУ «Голованівська центральна районна лікарня» терміном на 3 роки. Піддубна В.Ф. 1957 року  народження, закінчила Вінницький медичний інститут, з 1982року працювала лікарем-педіатром Голованівської районної лікарні. З 2000 по 2003роки – заступником головного лікаря. З жовтня 2017року  виконувала обов’язки головного лікарня даної установи.

В ході пленарного засідання  внесено зміни до деяких районних програм та до рішення районної ради про обрання постійних комісій, а саме замінено голову постійної комісії з питань будівництва, архітектури, транспорту, зв’язку, екології, торгівлі, житлово-комунального господарства та регуляторної політики Ярового Олександра Володимировича на Гончаренка Костянтина Васильовича.

Прийнято  в новій редакції Положення про призначення та виплату стипендій обдарованим учням та премій педагогічним працівникам Голованівського району та затверджено програму зайнятості населення на 2018-2020роки.

Після розгляду питань порядку денного, депутатам було представлено макет книги  «У пам’яті в боргу», яку презентувала автор  Євгенія Яківна Зінов’єва. У книгу увійшли  документальні факти, листи, свідчення воїнів – інтернаціоналістів про земляків, що воювали у різних гарячих точках землі та на сході України.

 

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада