Працювала

23 вересня 2016 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з соціальних питань. Головував на засіданні голова комісії Сергій Туз. У роботі комісії брали участь голова районної ради Богдан Кучмій та заступник голови районної ради Дмитро Рокочук.

Члени комісії погодили внесення змін до ряду районних програм, зокрема: програми соціального захисту малозабезпечених верств населення, інвалідів, ветеранів війни, праці та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Голованівського району на 2016-2020 роки; програми по створенню соціально-еономічних умов для реалізації статутної діяльності Голованівської районної організації ветеранів України на 2016-2017 роки; комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2016-2020 роки; районної соціальної цільової програми «Шкільне харчування» на 2016-2020 роки.

Депутати заслухали інформацію про виконання районної програми з утвердження гендерної рівності на період до 2016 року та програми зайнятості населення Голованівського району на період до 2017 року.

Після детального обговорення питань порядку денного депутатами було погоджено проекти рішень з вищеназваних питань і запропоновано внести їх на розгляд сесії районної ради.