Придбано автобус для жителів району

14 серпня 2013року керівники району -  голова районної державної адміністрації Олександр Яровий та голова районної ради Олексій Чушкін зустрілися із громадою села Ємилівка з нагоди важливої події – пуску щойно придбаного автобуса на маршрут Голованівськ-Ємилівка.

Відтепер три рази на тиждень жителі семи населених пунктів Розкішне, Новосілка, Маринопіль, Марянівка, станція Ємилівка, село Ємилівка, Олександрівка зможуть безперешкодно діставатися районного центру.

Після зупинки роботи АТП № 13539, районна влада  доклала чимало зусиль для вирішення питань у сфері транспортних сполучень. За допомогою соціально-відповідального бізнесу відновлено чотири міжсільських автобусних маршрути, що охоплюють 17 населених пунктів. «Сьогодні ми відкриваємоо  п’ятий маршрут, який охопить сім сіл району» - зазначив голова райдержадміністрації.

Графік роботи  маршруту  визначить  громада, враховуючі власні потреби.

Звертаючись до мешканців Ємилівки, голова районної ради Олексій Чушкін зазначив: «для жителів віддалених сіл дуже важливо мати транспортний зв'язок з районним центром, де розташовано більшість соціальних та адміністративних об’єктів, адже без нормального функціонування транспортних перевезень складно забезпечити  повноцінний розвиток району. Тому на виконання доручень Глави держави і під його постійним контролем організовано системну роботу з реформування транспортної галузі, надання якісних послуг пасажироперевезень у сільській місцевості».

На завершення зустрічі очільники району разом з місцевими жителями та сільськими головами сіл Ємилівка і Розкішне випробували новий автобус в дії.