Прийнято районний бюджет на 2012рік

30 грудня 2011року відбулася одинадцята сесія Голованівської районної ради шостого  скликання.

Депутатський корпус затвердив районний бюджет на 2012рік, загальний обсяг доходів якого складається з 91450,8 тис. грн. (загальний фонд – 90031.9тис. грн., спеціальний фонд – 1419,0тис. грн.). Загальний обсяг видатків  визначено в сумі 91450.8тис.грн. (у тому числі по загальному фонду – 90011.9тис.грн., по спеціальному фонду – 1439.0тис.грн.), з яких – 23967.7тис.грн., або 26% це трансферти з державного бюджету.

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління економіки та розвитку інфраструктури Голованівської районної державної адміністрації Артвіх Ірини Олександрівни про хід виконання районної програми «Центральний регіон – 2015», депутати відмітили, що протягом року діяльність органів виконавчої влади була спрямована на забезпечення реалізації завдань і заходів програми  соціального  і економічного розвитку району у рамках виконання обласної програми «Центральний регіон – 2015». Насьогодні виконано 84 заходи, які були  заплановані на 2011рік на суму більше 305 млн. грн.,

Крім цього депутати районної ради затвердили районну програму економічного і соціального розвитку Голованівського району на 2012рік, та підтримали депутатські запити депутата Голованівської районної ради Чушкіної Н.В.

Наприкінці засідання голова районної ради Олексій Чушкін  підсумував роботу районної ради за 2011рік та теплими словами привітав депутатський корпус  та всіх присутніх з  Новим роком та Різдвом Христовим, побажав сімейного добробуту, радісних усмішок, здоров’я, любові, миру і процвітання, натхнення на нові вагомі здобутки на благо рідного краю.