Прийнято районний бюджет на 2019рік

14 грудня 2018року відбулось позачергове пленарне засідання  ХХV сесії Голованівської районної ради, участь у якому взяли 21 депутат, керівники установ та організацій району, органів місцевого самоврядування.

Відкриваючи засідання  голова районної ради Богдан Кучмій та голова районної державної адміністрації Олег Голімбієвський привітали  присутніх з Днем місцевого самоврядування та вручили обласні та районні відзнаки – Піщик  Тетяні Володимирівні , депутату Голованівської селищної ради, трудовому колективу  Молдовської сільської ради, Лазняну Валерію Володимировичу, Розкішненському сільському голові, Бучко Ользі Андріївну, секретарю Ємилівської сільської ради, Грицюк Ользі Володимирівній, секретарю Семидубської сільської ради, Паламарчуку Ярославу Сергійовичу,  депутату Клинівської сільської ради, Сторчак Зінаїді Іллівній, Капітанському сільському голові, Суржок Тетяні Миколаївні, депутату Побузької селищної ради та Чернієнку Сергію Васильовичу, Люшнюватському  сільському голові.

Депутати розглянули 20 питань, що увійшли до порядку денного засідання, та ухвалили відповідні рішення.

Особливу увагу було приділено районному бюджету  на 2019рік.

Доходи та видатки  районного бюджету  визначено у сумі 239 641 200 гривень (що на 12% вище в порівняні з доходами у минулому році).

В районному бюджеті передбачено видатки на реалізацію районних програм в сумі 3,0млн.грн.,  будівництво дитячого садка в смт Голованівськ – 3.0млн.грн., капітальний ремонт приймального і поліклінічного відділень та прибудинкової території Голованівської районної лікарні – 3362,0млн.грн.

Депутати уважно заслухали начальника управління економічного розвитку райдержадміністрації Ірину Артвіх, яка представила проект програми соціального і економічного розвитку району. Програмою визначено  основні цілі та завдання на 2019рік, це  і створення сприятливих умов для реалізації інвестиційних проектів по об'єктах промислового призначення, підвищення якості надання лікувальних послуг (відповідно до стандартів) шляхом запровадження сучасних технологій, забезпечення необхідним сучасним діагностичним та лабораторним   обладнанням,  лікувальними   засобами   для проведення амбулаторного лікування, покращення якісного складу кадрів працівників лікувальних закладів (залучення молодих фахівців, забезпечення професійного росту, формування резерву керівного складу), покращення технічного стану приміщень закладів культури шляхом проведення капітальних та поточних ремонтів, впровадження енергозберігаючих технологій та залучення відповідних коштів з усіх джерел фінансування, проведення невідкладних протипожежних заходів тощо.

Також передбачено 22 основних заходи, серед яких реконструкція та будівництво 24 інвестиційних та соціальних проектів – реконструкція мереж водопостачання в смт Голованівськ, будівництво мереж водопостачання на станції Ємилівка, капітальний ремонт приміщення в закладі дошкільної освіти «Орлятко», будівництво сміттєсортувальної лінії за межами населеного пункту смт Побузьке та ніші.

Рішенням сесії внесено ряд змін до  районних програм,  якими передбачено збільшення фінансування. Так, на програму соціального захисту малозабезпечених верств населення заплановано виділення  коштів в сумі  16500тис.грн на надання матеріальної допомоги дружинам померлих громадян із числа ліквідаторів та  потерпілих, смерть яких пов’язана з Чорнбильською катастрофою.

Депутати затвердили  план роботи Голованівської районної ради на 2019рік, прийняли ряд рішень щодо передачі комунального майна в оренду та безоплатне користування установам, які фінансуються з державного та місцевого  бюджетів; громадській організації.

Під час засідання розглянуто земельні питання та затверджено фінансовий план КНП «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги».

У заключному слові  Богдан Кучмій привітав депутатів з новорічними та різдвяними святами, Олег Голімбієвський подякував депутатам за плідну роботу.