1 грудня 2011року. Вітання з професійним святом

Привітали з професійним святом

Сьогодні заступник голови районної ради Володимир Козак  брав участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня працівників прокуратури та 20-ї річниці від створення прокуратури України.

Вітаючи працівників прокуратури району заступник голови районної ради Володимир Козак відзначив їх високий професіоналізм і подякував за тісну співпрацю з депутатським корпусом  району.

За добросовісне ставлення до виконання своїх обов’язків, значні успіхи у праці та з нагоди професійного свята Дня працівників прокуратури нагороджено Почесною грамотою Голованівської районної ради та районної державної адміністрації Рішняк Аллу Василівну, спеціаліста І категорії прокуратури Голованівського району.