Привітання з нагоди Дня працівника сільського господарства

Шановні працівники сільського господарства!

Сердечно вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівника сільського господарства, відзначення якого є визнанням державою звитяжної хліборобської праці на благо України, та хвалою мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хліба.

Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя та добробут її громадян.

Нам відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі, але лише завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванню полиці наших магазинів все більше і більше наповнюються високоякісними українськими продуктами, а в кожній оселі є хліб і до хліба.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плані, задуми та сподівання на радість вашим рідним. Хай обходять вас стороною природні стихії, а родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї.

Голова районної                                                         Голова

державної адміністрації                                           районної ради