Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Привітання з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва! 

Від імені районної державної адміністрації та районної ради прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.


Культура це  простір, в якому проходить все життя людині від народження до смерті. Як кажуть, кожен народ існує доти, доки живе його культура.


Українська культура, одна з небагатьох, яка змогла вистояти під могутнім натиском чужих агресивних впливів, зберегти свою самобутність, первозданну чистоту і незамуленість. В бібліотеках, клубах, на вуличних святах - працівники культури невпинно і щодня несуть "вахту" по збереженню і розвитку національної культури України. 


Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.


 В цей день ми вклоняємося всім працівникам культури голованівщини, які душевним словом та піснею пишуть історію нашого сьогодення, підтримують культурні набутки наших прадідів.


Бажаємо вам весни у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог. 

Зі святом!

 

Голова районної                                                 Голова

державної адміністрації                                     районної ради

О. Голімбієвський                                                О. Чушкін

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада