Проблеми, стан та розвиток медичної галузі обговорено на відкритому засіданні медичної ради

27 листопада 2013року голова районної ради Олексій Чушкін разом з головою РДА Олександром Яровим відвідали  центр ранньої діагностики ІІ рівня та  взяли участь у засіданні відкритої медичної ради, яка відбулася на базі Голованівської ЦРЛ.  На засідані буи присутні  медичні працівники ЦРЛ, завідуючі ФАПами, представники громадських та благодійних оранізацій.

Головним питанням, яке розглянуло зібрання, була робота діагостичного центру ІІ рівня, який функціонує в районі з 2012року.

Як інформувалала присутніх завідуюча поліклінічним відділенням Галина Кірган : «у діагностичному центрі працюють такі підрозділи: кабінет флюорографічного обстеження,  рентгелогічних досліджень,  ультразвукового обстеження, ендскопії, функціонального обстеження (ЕКГ, реовазографії, епірографії, холтерівське АТ, холтерівське ЕКГ) та клініко-діагностична лабораторія. Діогностичний центр оснащений апаратурою необхідною для раннього виявлення патологій. Це флюорограф, цифровий ренген апарат «Медикс», подарований Президентом України  у2012році, гастродуоденоскоп, колоноскоп, 2 апарати УЗД. У 2012році за кошти державного бюджету в клінічно-діагностичну лабораторію закуплено гематологічні та біохімічні аналізатори, апарат для проведення спірографії та реовазографії, СМАРТ-1 канальний, ЮКАРД-200 – 6ти канальний, монітор артеріального тиску та монітор ЕКГ.

З введенням в дію даагностичного центру ІІ рівня покращилися рейтингові показники по ранньому виявленню захворювань різної патології. За період існування дагностичного центру проведено 164216 досліджень, обстежено та проконсультовано 32068осіб. виїзним флюорографом, який працював у всіх населених пунктах Голованівського району згідно графіку у 2013році було обстежено 2015чоловік».

Звертаючись до присутніх медичних працівників, голова районної ради Олексій Чушкін перш за все подякував їм за роботу, а потім розповів про дію в районі програм, прийнятих районною радою для поліпшення стану медичної галузі. Детально Олексій Іванович зупинився на програмі «Медичні кадри», яка діє в районі ще з 2007року, розповів про перспективи розвитку галузі у наближчому майбутньому та надав  відповіді на ряд запитань, що цікавили приутніх.