Проведено чергову 25 сесію Голованівської районної ради

Проведено чергову 25 сесію районної ради

13 грудня 2013року відбулася чергова 25 сесія Голованівської районної ради VІ скликання. Порядок денний засідання складався із  25 питань.

Участь у засіданні сесії взяли  31 депутат, сільські та селищні голови, керівники установ та організацій району, представники прокуратури, засобів масової інформації.

Найголовнішими питаннями пленарного  засідання були питання: про стан виконання програми соціального і економічного розвитку Голованівського району на 2013рік за 9 місяців року та прийняття програми соціально-економічного розвитку Голованіського району на 2014рік. Доповідала з даних питань Артвіх І.О. – заступник голови райдержадміністрації. Так, звітуючи про виконання програми Ірина Олександрівна, зазначила, що  за  9 місяців 2013року Голованівський район займає  ІІІ місце  по оцінці основних показників  соціально-економічного розвитку серед районів області.

Представляючи програму на 2014рік, слід виділити пріоритетні напрями, що включає програма:

-         Зміцнення промислового потенціалу та утвердження конкурентоспроможного аграрного сектора економіки району;

-         Розбудова та модернізація інфраструктури, що сприятиме підвищенню інвестиційної привабливості сіл і селищ району;

-         Підвищення бюджетоспроможності;

-         Створення сприятливого клімату для малого та середнього бізнесу;

-         Забезпечення соціально-спрямованості економічного зростання.

В програму включено 10 основних завдань (проблемних питань), які заплановано вирішити у наступному році.

Депутати затвердили  програму соціально-економічного розвитку району на 2014рік.

Заслухано  та схвалено звіт начальника  відділу Держземагенства Рибака І.Ф.   по програмі  розвитку земельних відносин.

Прийнято ряд нових програм, а саме, з утвердження гендерної рівності, культурно-мистецького розвитку,  забезпечення молоді житлом, району програму охорони, захисту, раціонального використання та відтворення полезахисних лісових смуг та Положення про районні премії обдарованим учням та педагогічним працівникам.

Затверджено: основні напрямки бюджетної політики на 2014рік, проекти землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів; технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок на територіях Роздольської та Свірнівської сільських рад;  базову мережу закладів культури.

Ряд запитань виникло при розгляді питання «Про припинення діяльності КО «Побузька селищна лікарня» шляхом приєднання до комунального закладу КУ «Голованівська центральна районні лікарня». Як зазначила доповідач, Сачук В.М. – головний лікар КУ «Голованівська центральна районна лікарня» : «відповідно до наказів Міністерства охорони здоров’я України, з метою збереження штату та ліжкового фонду Побузької селищної лікарні, необхідно ліквідувати юридичну особу КО «Побузька селищна лікарня» та перевести її в статус філії Голованівської ЦРЛ.».

Рішення  «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради «Про реорганізацію закладів охорони здоров’я району» передбачає створення   денного стаціонару для хворих хірургічного та гінекологічного профілю із збереженням операційної та стаціонарних відділень терапії на 20 ліжок та дитячого на 10 ліжок. Дані питання підтримані депутатами районної ради.

Депутати заслухали та схвалили звіт голови районної ради Чушкіна Олексія Івановича. Повна версія звіту буде розміщена на веб-сайті районної ради в розділі «Рішення районної ради».

Підсумовуючи пленарне засідання районної ради, О. Чушкін зазначив, що незважаючи на нестабільну політичну ситуацію в країні, влада району  успішно виконує всі соціально - економічні питання,  дбає за сталий розвиток кожної територіальної громади та  висловив сподівання, що наприкінці року буде проведена чергова сесія, на якій буде розглядатися бюджет району на наступний рік.