Проведено засідання Президії Голованівської районної ради

10 грудня 2014року під керівництвом голови районної ради О. Чушкіна відбулося засідання Президії Голованівської районної ради за участю заступника голови райдержадміністрації  О. Бугаєнко.

Депутати заслухали доповідачів по питанням порядку денного пленарного засідання ХХХІІІ сесії Голованівської районної ради, опрацювали проекти рішень.

Голова районної ради О. Чушкін проінформував присутніх про соціально-економічну ситуацію в районі - Так, налагоджено співпрацю з сільськими та селищними головами. Проведено ряд робочих нарад  по питаннях ремонту доріг, виконання дохідної частини бюджету, управління комунальною власністю. Вирішено питання щодо виплати педагогічним працівникам надбавки за престижність праці, в грудні місяці буде виплачено 20 відсотків доплати за престижність та 30% премії, повідомив Олексій Іванович.