тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Публічне обговорення змін до Конституції України  у частині децентралізації

4 березня голова районної ради Богдан Кучмій прийняв участь у публічному обговоренні змін до Конституції України у частині децентралізації, яке відбулося в м. Дніпро.  В обговоренні брали участь представники місцевого самоврядування та громадськість Дніпропетровської, Запорізької та Кіровоградської областей. Захід відбувся за спільною ініціативою Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, Офісу Президента України, Міністерства розвитку громад та територій України.

Планується, що вже в березні представники місцевого самоврядування з усіх регіонів ще раз зберуться у Києві, аби підсумувати результати публічних обговорень. Далі до процесу долучаться конституціоналісти та парламентські фракції, які готуватимуть текст майбутніх конституційних змін. Наступний етап – внесення законопроекту змін до Конституції України на розгляд Верховної Ради.