Районна спартакіада для дітей з обмеженими фізичними можливостями

12 червня 2013року в центральному парку  селища проходила  районна спартакіада для дітей з обмеженими фізичними можливостями.

Перед початком спартакіади з привітанням до учасників спартакіади звернулися  голова районної ради Олексій Чушкін,  голова районної державної  адміністрації   Олександр  Яровий  та начальник відділу  освіти, молоді та спорту РДА   Михайло Коломійчук.

В спартакіаді взяли участь 27 дітей з обмеженими фізичними можливостями з 12 населених пунктів району.

Діти залюбки, з великою старанністю та бажанням перемогти виконували всі спортивні завдання.
Районну спартакіаду супроводжував концерт, організований  Голованівською  ЗШ ім. Т.Г. Шевченка – гімназія.

Усіх учасників  заходу нагороджено  дипломами  і вручено  подарунки – м'ячі для гри в футбол та волейбол. Дітей  почастували смачним обідом.
Спартакіада була приурочена до дня закриття шкільного табору.