Районна виставка великодніх композицій

11 квітня 2012 року  в Голованівському Будинку дитячої та юнацької творчості за ініціативи осільників району голови районної ради Олексія Чушкіна та голови районної державної адміністрації Олександра Ярового силами навчальних закладів району вперше була організована районна виставка великодніх композицій. Ця виставка мобільна, вона вже була представлена на районній ярмарці в с. Перегонівка, на даний час виставка експонується в адміністративному приміщенні районної ради.

Відкрив свято Грушевський Віталій Анатолійович, засновник благодійного фонду «Відродження покоління», депутат обласної ради від Партії регіонів, людина, яка не просто переймається життям району, дбає про добробут та процвітання його мешканців, а є благодійником та меценатом, співорганізатором майже усіх районних заходів в тому числі і цієї виставки.

Віталій Анатолійович привітав присутніх з святом Великодня та вручив  всім учасникам проекту подарунки.  Також директору  НВК «Голованівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка – гімназія» О.Томашевській  було вручено сертифікат на 2 шкільні дошки. Від імені учнів Голованівської школи  голова шкільного Парламенту  Олександр Задерей висловив слова привітання і подяки  Віталію Анатолійовичу та оголосив Грушевського В.А.  почесним членом шкільного парламенту.

Перед присутніми виступив колектив хору ветеранів районного Будинку культури, які отримали в подарунок від постійного мецената В.Грушевського чотири мікрофони.