Районна влада контролює будівництво нового об’єкту

31 липня 2013 року голова районної державної адміністрації Олександр Яровий спільно з головою районної ради О.Чушкіним та завідувачем сектору регіонального розвитку, містобудування та архітектури райдержадміністрації І.Шаповал провів огляд будівництва адміністративного приміщення, яке реконструюється під непродовольчий магазин та житловий будинок по вул. Пушкіна, 1, що у смт Голованівськ. Замовник даного об’єкту П.Дудар повідомив, що запроектований магазин матиме площу 217 кв. метрів, це дасть змогу працевлаштувати 5 осіб, а житловий будинок буде двоповерховим, загальною площею 102 кв. метри.

У ході огляду будівництва П.Дудар присутнім озвучив, що споруджений будинок стане затишною домівкою для його дітей та онука. Зі слів голови райдержадміністрації О.Ярового на сьогодні Президент України у державі впроваджує ряд ініціатив, де одним із пріоритетних напрямків є будівництво житла для молоді.

За інформацією, І.Шаповал, завідувача сектору регіонального розвитку, містобудування та архітектури райдержадміністрації, для виконання розпоряджень та доручень Президента України Віктора Януковича даний об’єкт зводиться відповідно до розробленого проекту комунальним підприємством «Архітектурно-планувальне бюро» та зареєстрованою декларацією інспекцією ДАБК у Кіровоградській області від 26.06.2013.